Masz pytania?

535-454-147 Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Godziny: 8:00-16:00 Pon-Pt; 9:00-15:00 Sob

Sufity napinane z nadrukiem

Ze względu na specyfikę sufitów z nadrukami można je zastosować właściwie wszędzie, gdzie tylko zaistnieje taka potrzeba i możliwość. Niezależenie od tego, czy jest to budynek użytku publicznego, biurowiec, klub, czy prywatne mieszkanie, sufity napinane z nadrukiem prezentują się doskonale. Podkreślają charakter danego miejsca i pozwalają na naprawdę oryginalne podejście do wystroju. Nie mniej ważna jest również ich trwałość. Sufity napinane zapewniają dodatkową ochronę i doskonałą akustykę, a sam nadruk przez wiele lat zachowuje swój pierwotny kształt i barwy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii do produkcji i montażu. Nasza firma stawia na rozwiązania znacznie przekraczające obowiązujące standardy, dzięki czemu można być pewnym solidności montażu i wyjątkowych efektów wizualnych przez lata.Sufity napinane z nadrukiem są tworzone w wysokiej rozdzielczości – każdy szczegół jest bardzo dobrze widoczny i nie pozostawia żadnych rozmytych miejsc, które mogłyby zaważyć na estetyce całości. Im wyższa rozdzielczość, tym lepsze odwzorowanie projektu, do czego przykładamy szczególną wagę.

Ponadto wydrukowane w ten sposób zdjęcia oraz pozostałe grafiki cechują się odpornością na warunki panujące w pomieszczeniach. Wilgoć, wstrząsy czy wysokie temperatury nie uszkodzą struktury nadruku, pozwalając cieszyć się z widoku w każdym momencie. Niezwykle istotną właściwością jest również nieprzemakalność, która okaże się nie do przecenienia w przypadku zalania mieszkania przez sąsiadów.

Sufit napinany stanowi idealnie płaską powierzchnię bez pęknięć czy jakichkolwiek rys. Nie zmienia to faktu, że w przypadku potrzeby dostania się do przebiegającej pod sufitem np. instalacji elektrycznej można go w prosty sposób rozmontować i zainstalować z powrotem, nie naruszając pierwotnego efektu i nie zostawiając po sobie żadnych zanieczyszczeń. Dzięki swojej lekkości nie obciąża również struktury właściwego sufitu.

Wszystkie osoby zainteresowane oferowanymi przez nas sufitami napinanymi z nadrukami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na ten temat i dokonamy wyceny na życzenie.Twój sufit wcale nie musi być nudny

Przykłady sufitów napinanych z nadrukiem