Masz pytania?

535-454-147 Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Godziny: 8:00-16:00 Pon-Pt; 9:00-15:00 Sob

Sufit podświetlany LED

sufit podświetlany led

Do zalet tego typu rozwiązania można zaliczyć nie tylko zwiększenie atrakcyjności wyglądu pomieszczeń, ale również regulację ich wysokości czy dodatkowe wytłumienie dźwięków. Jak widać, sufity podświetlane zamontowane w mieszkaniu, w biurze lub w lokalu użytkowym mogą nieść za sobą wiele korzyści.

Sufit podświetlany LED znajdujący się w naszej ofercie należy do technologii energooszczędnych. Dzięki temu nie trzeba martwić się zbyt wysokimi rachunkami za prąd w przypadku zdecydowania się na zamontowanie tego rozwiązania u siebie. Ta oszczędność idzie również w parze z żywotnością urządzeń LED – sufit podświetlany potrafi wytrzymać kilkadziesiąt tysięcy godzin bez konieczności wymiany. To trwałe i solidne oświetlenie, które wystarczy na długie lata.
Podświetlenie LED w suficie napinanym

Sufit podwieszany LED nie rzuca bezpośredniego strumienia światła jak w przypadku innego rodzaju oświetleń (takich jak lampy), ale może je w zupełności zastąpić. Zazwyczaj diodowe oświetlenie odbija się od powierzchni rozpraszających, dzięki czemu tworzy się unikalna i przyjemna dla oka poświata wygładzająca również kształty przedmiotów. Zapewnia to doskonałą widoczność bez potrzeby posiłkowania się kolejnymi źródłami światła.

Wybór odpowiedniej barwy ma znaczenie przede wszystkim estetyczne, dlatego oferujemy szeroką paletę kolorów. Za jej pomocą można nadać przestrzeni odpowiednią atmosferę lub podkreślić ich charakter. Bez względu na barwę sufity napinane LED pozwalają na normalne, codzienne użytkowanie pomieszczeń.

Ponieważ podświetlenie jest dodatkiem mającym na celu zapewnienie wrażeń wizualnych, wykorzystujemy technologię, dzięki której zyskują one także odporność na wiele czynników pojawiających się w pokojach, jak np. wilgoć i wstrząsy. Dzięki temu udaje się utrwalić efekt na długie lata. Warto w tym miejscu wspomnieć również o dodatkowej termoizolacji wynikającej z właściwości podwieszanych sufitów – co nie pozostaje bez znaczenia w naszym klimacie.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz mailowego w sprawie sufitów podświetlanych LED. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w tym temacie – włącznie z wyceną usługi.

Twój sufit wcale nie musi być nudny

Przykłady sufitów napinanych z podświetleniem LED