Masz pytania?

535-454-147 Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Godziny: 8:00-16:00 Pon-Pt; 9:00-15:00 Sob

Sufity foliowe lustrzane

sufit naciągany foliowy

Efekty, które można uzyskać montując sufity foliowe, zwracają uwagę tuż po przekroczeniu progu pomieszczenia. Dobre wrażenie jest szczególnie ważne dla osób przebywających w środku przez długi czas, ponieważ estetyczne wnętrza sprawiają, że ludzie czują się w nich znacznie lepiej. Sufity naciągane lustrzane pozwalają optycznie zwiększyć pomieszczenie i sprawić wrażenie, że ma się do czynienia z trochę inną przestrzenią. Mogą się okazać ciekawym rozwiązaniem zwłaszcza dla właścicieli stosunkowo małych mieszkań. Poprawa wyglądu przestrzeni przy użyciu takiego sufitu nie ogranicza się jednak tylko do iluzji optycznej, może pomóc również ukryć mankamenty pokoju w starym budownictwie (np. popękany tynk).Przerabiane na lofty pomieszczenia poprzemysłowe często borykają się z problemem nieciekawych sufitów.

Pojawiają się też kłopoty np. z widoczną tam starą instalacją. Z pomocą przychodzą sufity naciągane foliowe lub lustrzane. Sufit foliowy w prosty i niewymagający wielkich nakładów pracy sposób może to zakryć. Nawet jeśli zdarzy się awaria w instalacji, bezproblemowo można rozmontować taki sufit, naprawić usterkę i z powrotem go złożyć. Dzięki temu nieładne wykończenia sufitów nie będą dłużej straszyć mieszkańców.

Sufity naciągane lustrzane

W przypadku sufitów z folii ważna jest również ich zdolność do tłumienia dźwięków. Zamontowanie ich w kluczowych pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy salon, pozwoli lokatorom na spokojny sen i odpoczynek. Brak pogłosu w pokoju z takim sufitem poprawia również akustykę – idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których ogląda się telewizję lub słucha muzyki.

Najważniejsze jest jednak wrażenie, jakie wywołuje dobrze zainstalowany sufit o lustrzanej fakturze. Łatwo utrzymać go w czystości, ponieważ do konserwacji wystarczą tylko środki używane na co dzień – takie jak np. płyn do mycia okien – a efekt i tak może utrzymywać się przez naprawdę długie lata. Odporność na wodę i wstrząsy jest tylko dodatkową zaletą proponowanego rozwiązania. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo – do czego serdecznie zachęcamy – uzyskają Państwo więcej informacji na temat sufitów lustrzanych, włącznie z wyceną, która jest ustalana indywidualnie. Zapraszamy!

Twój sufit wcale nie musi być nudny

Przykłady sufitów naciąganych z odbiciem lustrzanym